Veicam piegādi uz visām Eiropas valstīm

** CIENĪJAMIE PIRCĒJI! FLĪŽU IZSNIEGŠANA DARBA DIENĀS NOTIEK LĪDZ PLKST. 17:30, SESTDIENĀS LĪDZ  PLKST. 14:00!

** Flīžu komplektācijas laiks var sasniegt līdz trim stundām, ja Jūs vēlaties preci paņemt uzreiz!

Kā pasūtīt? 

1.  Preces var iegādāties mūsu veikalā Lubānas ielā 78. Jūs varat apmeklēt mūsu veikalu, saņemt konsultācijas par flīžu izvēli un aplūkot paraugus – veikalu adreses norādītas sadaļā “Kontakti”.
2.  Preces var pasūtīt elektroniski. Mūsu interneta vietne ir pilnvērtīgs flīžu interneta veikals. Izvēloties Jūs interesējošās  flīzes no kataloga, ievietojiet preci virtuālajā grozā un pēc tam noformējiet pasūtījumu. Jums būs jānorāda tikai savi pamatdati – anketas aizpildīšanai būs jāvelta vien pāris minūtes. Norādiet savu e-pasta adresi, jo uz to tiks nosūtīta informācija par Jūsu pasūtījumu un rēķins apmaksai. 
3.  Pa tālruni var pasūtīt preces ar piegādi. Ja jums nepatīk aizpildīt pasūtījuma veidlapas un jūs labprāt runātu ar konsultantu, gaidīsim jūsu zvanu(numuru meklēt sadaļā “Kontakti”).
4.  Preces var pasūtīt elektroniskā veidā, rakstot uz e-pasta adresi:  info@euroflizes.lv  

UZMANĪBU!!! Ja neesat saņēmis pasūtījuma apstiprinājuma e-pastu un rēķinu, pārbaudiet mapes "Spams", "Promo akcijas"!


Pasūtījuma veikšanai nepieciešamie dati:
1.      E-pasta adrese (vēlams)
2.      Tālrunis (obligāti)
3.      Vārds, uzvārds
4.      Personas kods (nav obligāti)
5.      Komentārs (nav obligāti)
6.      Piegādes adrese (pilsēta, iela, pasta indekss, saņēmēja vārds, tālrunis)
  
Vēlāk Jums tiks nosūtīts rēķins, pēc kura apmaksas prece tiks piegādāta 1-2 dienu laikā Jūsu mājās vai birojā (līdz 4 darba dienām, lielas noslodzes gadījumā). Preču piegāde nenotiek brīvdienās un svētku dienās. Preču piegādes laiks var būt ilgāks, ja kavējas pārskaitījumi starp dažādām bankām.

Ja preces nepieciešamas steidzami, lūdzam zvanīt pa tālruni +371 28886262 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā, kas atrodas Lubānas ielā 78 , Pļavniekos. Iebraukšana no Lubānas ielas.


Vairumpircējiem:
1.  Preces var nopirkt mūsu veikalā Lubānas ielā 78 (skat. sadaļā “Kontakti”), uzrādot balto klienta karti vai vairumtirdzniecības cenu lapu.
2.  Noformēt pasūtījumu ar piegādi iespējams elektroniskā veidā, papildus norādot uzņēmuma nosaukumu un komentāros – Jūsu individuālo katras preces cenu (ja tas netiks izdarīts, Jums tiks nosūtīts rēķins ar standarta mazumtirdzniecības cenām)
3.  Komentārs (nav obligāti)
4.  Piegādes adrese (pilsēta, iela, pasta indekss, saņēmēja vārds, tālrunis)

Vēlāk Jums tiks nosūtīts rēķins, pēc kura apmaksas prece tiks piegādāta 1-2 dienu laikā Jūsu mājās vai birojā (līdz 4 darba dienām lielas noslodzes gadījumā).


Preču cenas:
Cenas veikalā un interneta vietnē var atšķirties. Konflikta situāciju novēršanai lūdzam reģistrēt produktu ONLINE režīmā interneta vietnē, lai nofiksētu zemo cenu un par šo cenu iegādātos izvēlēto preci uz vietas mūsu veikalā.
 
 
Apmaksa
 
Iegādājoties preces EUROFLĪZES.LV  internetveikalā, Jūs varat izvēlēties sev ērtāko pasūtījuma apmaksas veidu.
 
Apmaksa skaidrā naudā - apmaksājiet skaidrā naudā saņemot preci EUROFLĪZES.LV  veikalā.
Apmaksa ar bankas karti – apmaksājiet ar bankas kredītkarti vai debetkarti pie preces saņemšanas EUROFLĪZES.LV  veikalā.
Apmaksa ar bankas karti internetā – izmantojiet EUROFLĪZES.LV  internetveikala norēķinu sistēmu un maksājiet par pirkumu ar bankas kredītkarti vai debetkarti.
On-line apmaksa – izmantojiet EUROFLĪZES.LV  internetveikala norēķinu sistēmu un veiciet norēķinu par pirkumu, pa tiešo pieslēdzoties savai internetbankai.
Apmaksa ar pārskaitījumu – apmaksājiet rēķinu par EUROFLĪZES.LV  internetveikalā izvēlētajām precēm izmantojot  internetbanku. Nosaukums:
  SIA "SHEVLAD"
 Reģ.numurs: 
 LV40003842925
 Juridiskā adrese:
 Jukuma Vācieša 7-16, Rīga, LV-1021
 Banka: 
 AS "CITADELE"
 Kods: 
PARXLV22
 Konts: 
  LV08PARX0012726230002
 Tālr.: 
 +371 28886262

Preču piegāde:

1. Pašizvešana, bezmaksas preču saņemšana mūsu veikalā EUROFLĪZES.LV  
Nemaksājiet par piegādi un saņemiet savu pirkumu mūsu veikalā Rīgā, Lubānas ielā 78 ( iebraukšana no Lubānas ielas) : *(Veikala adrese)
Izņemt pasūtījumu no veikala var 7 darba dienu laikā (pēc termiņa beigām neapmaksāts pasūtījums tiks anulēts).

2. PIEGĀDE UZ JŪSU NORĀDĪTO ADRESI AR KURJERU VENIPACK

Vispārējā informācija:
Piegāde tiek veikta darbdienās no plkst. 9:00 līdz 18:00 (Nav iespējams vienoties par konkrētu piegādes laiku, kurjers sazinās ar klientu stundu pirms preces piegādes)
Jūs varat apmaksāt preci un piegādi tikai ar bankas pārskaitījumu (avansa iemaksa pēc e-pasta saņemšanas ar rēķinu no mums).
Piegāde tiek veikta tikai līdz mājas durvīm, PIE NOSACĪJUMA, KA PIE TĀM VAR PIEBRAUKT AR PIEGĀDES TRANSPORTU. Lūdzam klientiem pašiem parūpēties par preces ienešanu mājā (dzīvoklī);

Aptuvena piegādes cena
Lai precizētu piegādes izmaksas, jums nepieciešams sazināties ar mums pa tālruni +371 28886262 vai e-pastu: info@euroflizes.lv un paziņot mums preces kodu un adresi.


3.PIEGĀDE AR EUROFLĪZES.LV KURJERU UZ JŪSU NORĀDĪTO ADRESI RĪGĀ.

Vispārējā informācija:
Piegāde tiek veikta darbdienās no plkst. 10:00 līdz 18:00 vai sestdien no plkst. 10:00 līdz 16:00 (Var un vajag sarunāt par konkrētu, jums ērtu piegādes laiku)
Izmantojot šo piegādes veidu, Jūs varat apmaksāt preci un piegādi skaidrā naudā vai ar bankas pārskaitījumu (avansa iemaksa pēc e-pasta saņemšanas ar rēķinu no mums).
Standarta piegāde tiek veikta tikai līdz mājas durvīm, PIE NOSACĪJUMA, KA PIE TĀM VAR PIEBRAUKT AR PIEGĀDES TRANSPORTU. bet, atsevišķi vienojoties, iespējama piegāde līdz Jūsu dzīvokļa durvīm. *Pakalpojuma maksa no 2 līdz 7 eiro par stāvu atkarībā no preces svara un izmēriem.

Ja izvēlaties flīžu piegādi ar citu piegādes uzņēmumu starpniecību, tad ir jāpiemaksā par transportēšanas europaleti!


Termiņš:
Jūsu iegādāto preci var atvest Jums 3 – 5 dienu laikā pēc datuma, kad mūsu norēķinu kontā ir saņemta apmaksa, ar nosacījumu, ka prece ir noliktavā.

PAPILDINFORMĀCIJA
Saņemot pirkumu, nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu;
Pirms preces saņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas,kurjera klātbūtnē vizuāli novērtējiet ārējo preces iesaiņojumu!
Noteikti saglabājiet pavadzīmi par preces piegādi garantijas apkalpošanai;
Ja Jums ir radušās kādas problēmas vai ir kādi jautājumi par piegādi, lūdzu, sazinieties ar mūsu operatoru pa tālruni +371 2888 62 62 vai
e - pastu: info@euroflīzes.lv


Ja vēlaties iegādāties flīzes, kuras ir uz vietas noliktavā, un pirkuma dienā izņemt mūsu veikalā, lūdzam ziņot savlaicīgi, vismaz  2-3 h  iepriekš pa tālruni +371 2888 62 62.

Preču uzglabāšana!

Preces uzglabāšanas noteikumi- uzglabājot preci uz Eiro paletes (Epal).
Pirmās 7 dienas, kopš preces iegādes brīža,  tiek uzglabāta bezmaksas;
Ja prece tiek uzglabāta vairāk kā 7 dienas, tad maksa par Eiro paletes (Epal) uzglabāšanu 10€ nedēļā!

***Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās!

SVARĪGA INFORMĀCIJA!
Pasūtot preci ar marķējumu "pēc pasūtījuma!", cena var mainīties!