Jautajumi

Kāda ir atšķirība starp keramikas flīzēm vannas istabai un virtuves flīzēm?

Kvalitātes ziņā keramikas flīzes vannas istabai un virtuvei savā starpā neatšķiras, ja neņem vērā dizaina risinājumus. Jebkuras flīzes tiek izgatavotas, paredzot to noturību pret viegli skābiem un sārmainiem šķīdumiem. Toties grīdas flīžu nodilumizturības rādītājam jābūt augstākam. Tādas flīzes vajadzētu iegādāties lielas slodzes telpām.


Kā izvairīties no paslīdēšanas uz slapjām flīzēm vannas istabā?

Pirmkārt, jāatsakās no glazētām flīzēm un jāizvēlas matētās flīzes. Pievērsiet uzmanību flīzes reljefam, kas arī pasargā no paslīdēšanas. Protams, var izmantot gumijas paklājiņus. Svarīgi iegaumēt, ka iespēja paslīdēt uz flīzēm ir tikpat liela kā iespēja paslīdēt uz lamināta vai linoleja.


Kādas ir keramikas flīžu priekšrocības, salīdzinot ar citiem segumiem?

No higiēnas viedokļa keramikas flīzes ir labākas par citiem segumiem, piemēram, laminātu vai linoleju. Tās ir vieglāk kopt, un to kalpošanas laiks ir ilgāks.


Vai lielizmēra flīzes patiešām vizuāli var palielināt istabu?

Tā ir taisnība. Turklāt daudzi dizaineri uzskata, ka šādas flīzes izskatās stilīgāk. Arī šo flīžu montāža ir vienkāršāka.


Kā labāk kopt dekorus?

Dekoru kopšanā jāizmanto mīkstie materiāli. Flīžu mazgāšanai nevajadzētu izmantot ziepes un līdzekļus, kuru sastāvā ir taukvielas un organiskās skābes. Ja flīzes nav ļoti netīras, tad var izmantot logu tīrīšanas līdzekli vai iegādāties speciālos līdzekļus. Nedrīkst izmantot abrazīvus līdzekļus.


Vai keramikas flīzes drīkst izmantot kamīna apdarē?

Flīžu apdedzināšanas temperatūra ir vismaz 1040 grādu. Tā kā kamīna temperatūra parasti nepārsniedz 100-120 grādu, tad keramikas flīzes var nodēvēt par ideālu materiālu kamīnu apdarei, bet sevišķa uzmanība jāpievērš līmes maisījumiem.

 
Vai flīzes laika gaitā var zaudēt savu noturību telpās ar augstu mitruma līmeni?

Vannas istabā flīzes savu noturību var nezaudēt nekad, ja tās ir pareizi ieklātas. Ja runa ir par terases un ielas flīzēm, tad jāizmanto keramogranīts, jo tam ir maza ūdensuzsūces spēja.


Ko darīt, ja uz pierīvētām flīzēm palikuši nenotīrāmi traipi?

Tas bieži notiek, kad tiek pierīvēts pulētais keramogranīts vai flīzes ar porainu glazūru. Šādus traipus ir grūti notīrīt, tādēļ laikus jāparedz metodes, kā nepieļaut to rašanos. Pirms pierīvēšanas flīzes un šuves jāsamitrina ar ūdeni, pierīvēšanas materiālu neizsmērēt pa visu flīzes virsmu un uzreiz pēc pierīvēšanas nomazgāt flīzes.


Kas ir kolekcijas flīzes?

Tās ir flīzes, kam kolekcijā ir ne tikai pamatformāts grīdas un sienu apdarei, bet papildus tiek nodrošināti arī dekoratīvie elementi, kuru dizainu izstrādājuši speciālisti.


Kas ir planaritāte un kādam materiālam piemēro šo terminu?

Planaritāte ir virsmas ģeometriskais līdzenums. Planaritāte attiecas uz visām keramikas flīzēm.
Pārvaldīt sīkfailu preferences
Apmeklējot mājaslapu, informāciju (piemēram, izmantojot pārlūkprogrammu) var pieprasīt vai saglabāt. Parasti to veic sīkdatņu vai līdzīgu tehnoloģiju veidā. Tā var būt informācija par jums, iestatījumiem vai ierīci. Mēs izmantojam šo informāciju, lai uzlabotu un personalizētu jūsu lietotāja pieredzi mūsu mājaslapā - ieskaitot saturu / reklamēšanu, kas attiecas uz jums no EUROLED sadaļas vai trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, gan mūsu mājaslapā, gan arī trešo pušu vietnēs. Ar šo informāciju parasti nav iespējams tieši identificēt personu. Tā kā mēs vēlamies ļaut jums izlemt, kā izmantot mūsu piedāvājumus, jūs pats varat kontrolēt noteiktu sīkdatņu veidu vai līdzīgu tehnoloģiju izmantošanu. Noklikšķiniet uz dažādām virsrakstu kategorijām, lai uzzinātu vairāk un mainītu iestatījumus. Ja noraidāt noteiktas sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, tas var izraisīt mazāk atbilstoša satura parādīšanu vai arī dažas mūsu pakalpojumu funkcijas var nebūt pieejamas. Plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam jūsu informāciju, var atrast mūsu privātuma politikā.
Vairāk informācijas
User ID: ebfd630a-9839-4a10-bbb1-445674224efb
Atļaut visu
Pārvaldīt piekrišanas iestatījumus
Absolūti nepieciešams
Šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas ir nepieciešamas mūsu pakalpojumu darbībai, un tās nevar deaktivizēt. Tas attiecas, piemēram, uz sīkdatnēm vai līdzīgām tehnoloģijām, kas saglabā pierakstīšanās datus pēc reģistrācijas mūsu tiešsaistes veikalā, lai lietotājs paliktu pierakstījies mūsu tiešsaistes veikalā pat pēc pāriešanas uz citu lapu, vai sīkdatnēm, kas nodrošina, ka ar lietotāju saistīta mājaslapas funkciju konfigurācijas (izvēlētā valoda utt.) tiek saglabātas visās sesijās. Turklāt šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas veicina drošu un pareizu mūsu pakalpojumu izmantošanu. Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai šīs sīkdatnes tiktu bloķētas, vai arī jums tiek paziņots par šīm sīkdatnēm. Tad vairs nav iespējams pilnībā izmantot visas mūsu pakalpojumu funkcijas.
Analīze un funkcionālā
Šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas ļauj mums izmērīt un uzlabot mūsu pakalpojumu sniegumu un nodrošināt mūsu pakalpojumu funkciju uzlabošanu un personalizāciju. Tās varam iestatīt mēs vai trešo personu pakalpojumu sniedzēji, un tās izmanto, piemēram, apmeklējumu un datplūsmas avotu skaita aprēķināšanai, lai analizētu, kuras lapas ir vispopulārākās, kuras tiek izmantotas vismazāk un kā apmeklētāji pārvietojas pa mūsu lapām. Ar šo informāciju nav iespējams tieši identificēt personu. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nevaram zināt, kad esat apmeklējis mūsu vietni.
Mārketings
Šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas mūsu vietnē iestatām mēs vai mūsu partneri, lai parādītu jums atbilstošu saturu/reklāmas gan mūsu, gan trešo pušu mājaslapās. Balstoties uz jūsu interesēm, var izveidot tā saucamos profilus. Ar šo informāciju personas tieša identificēšana parasti nav iespējama, jo tiek izmantota tikai pseidonīma informācija par pārlūkprogrammu un/vai ierīci. Ja jūs neatļausiet šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, jūs pieredzēsiet mazāk atbilstošu saturu/reklāmas, kas ir piemērots jūsu interesēm.