Euroflizes.lv plašā sienu flīžu izvēle ir izstrādāta tā, lai tā atbilstu dažādiem pielietojumiem, harmoniski apvienojot funkcionalitāti ar estētiku. Pieejami gan matētas, gan glazētas sienas flīzes. Izvēlieties no klasiskās keramikas, izturīga porcelāna, daudzpusīgas akmens masas un izturīgā keramogranīta, un katrs no tiem piedāvā unikālas priekšrocības.

Izmēri piedāvājumā no klasiskā 60x60 cm standarta telpām līdz ekspansīvajam 120x240 cm lielākām platībām. Sortimentā ir 60x120, 20x60, 20x120 un 30x60 cm, kas piedāvā daudzpusību dažādām dizaina shēmām. Speciālās flīzes, piemēram, dekoratīvais klinkers ar akmens rakstiem un ķieģeļu izskata klinkera flīzes piešķir tekstūru un raksturu gan interjeram, gan eksterjeram. Mūsdienīgam stilam metro flīzesmozaīkas flīzes un sešstūra (hexagon) flīzes nodrošina unikālas dizaina iespējas. Mazāka izmēra opcijas, piemēram, 20x33 cm un 30x45 cm, ir lieliski piemērotas sarežģītākiem izkārtojumiem, savukārt 25x70 cm un 30x90 cm flīzes ir piemērotas tiem, kas meklē drosmīgu un mūsdienīgu izskatu.

Sienas flīžu ekstūras atšķiras no dabīgā akmens izskata līdz gludiem metro stiliem, ar īpašām iespējām, piemēram, dekoratīvo klinkeru gan interjeram, gan fasādēm. Mūsu flīzes ir lieliski piemērotas, lai atjaunotu virtuves, vannas istabas, dzīvojamo zonu un tirdzniecības telpu estētiku un funkcionalitāti, kā arī pievienotu ēku fasādēm izturīgu un elegantu pieskārienu.
Pārvaldīt sīkfailu preferences
Apmeklējot mājaslapu, informāciju (piemēram, izmantojot pārlūkprogrammu) var pieprasīt vai saglabāt. Parasti to veic sīkdatņu vai līdzīgu tehnoloģiju veidā. Tā var būt informācija par jums, iestatījumiem vai ierīci. Mēs izmantojam šo informāciju, lai uzlabotu un personalizētu jūsu lietotāja pieredzi mūsu mājaslapā - ieskaitot saturu / reklamēšanu, kas attiecas uz jums no EUROLED sadaļas vai trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, gan mūsu mājaslapā, gan arī trešo pušu vietnēs. Ar šo informāciju parasti nav iespējams tieši identificēt personu. Tā kā mēs vēlamies ļaut jums izlemt, kā izmantot mūsu piedāvājumus, jūs pats varat kontrolēt noteiktu sīkdatņu veidu vai līdzīgu tehnoloģiju izmantošanu. Noklikšķiniet uz dažādām virsrakstu kategorijām, lai uzzinātu vairāk un mainītu iestatījumus. Ja noraidāt noteiktas sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, tas var izraisīt mazāk atbilstoša satura parādīšanu vai arī dažas mūsu pakalpojumu funkcijas var nebūt pieejamas. Plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam jūsu informāciju, var atrast mūsu privātuma politikā.
Vairāk informācijas
User ID: ebfd630a-9839-4a10-bbb1-445674224efb
Atļaut visu
Pārvaldīt piekrišanas iestatījumus
Absolūti nepieciešams
Šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas ir nepieciešamas mūsu pakalpojumu darbībai, un tās nevar deaktivizēt. Tas attiecas, piemēram, uz sīkdatnēm vai līdzīgām tehnoloģijām, kas saglabā pierakstīšanās datus pēc reģistrācijas mūsu tiešsaistes veikalā, lai lietotājs paliktu pierakstījies mūsu tiešsaistes veikalā pat pēc pāriešanas uz citu lapu, vai sīkdatnēm, kas nodrošina, ka ar lietotāju saistīta mājaslapas funkciju konfigurācijas (izvēlētā valoda utt.) tiek saglabātas visās sesijās. Turklāt šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas veicina drošu un pareizu mūsu pakalpojumu izmantošanu. Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai šīs sīkdatnes tiktu bloķētas, vai arī jums tiek paziņots par šīm sīkdatnēm. Tad vairs nav iespējams pilnībā izmantot visas mūsu pakalpojumu funkcijas.
Analīze un funkcionālā
Šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas ļauj mums izmērīt un uzlabot mūsu pakalpojumu sniegumu un nodrošināt mūsu pakalpojumu funkciju uzlabošanu un personalizāciju. Tās varam iestatīt mēs vai trešo personu pakalpojumu sniedzēji, un tās izmanto, piemēram, apmeklējumu un datplūsmas avotu skaita aprēķināšanai, lai analizētu, kuras lapas ir vispopulārākās, kuras tiek izmantotas vismazāk un kā apmeklētāji pārvietojas pa mūsu lapām. Ar šo informāciju nav iespējams tieši identificēt personu. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nevaram zināt, kad esat apmeklējis mūsu vietni.
Mārketings
Šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas mūsu vietnē iestatām mēs vai mūsu partneri, lai parādītu jums atbilstošu saturu/reklāmas gan mūsu, gan trešo pušu mājaslapās. Balstoties uz jūsu interesēm, var izveidot tā saucamos profilus. Ar šo informāciju personas tieša identificēšana parasti nav iespējama, jo tiek izmantota tikai pseidonīma informācija par pārlūkprogrammu un/vai ierīci. Ja jūs neatļausiet šīs sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, jūs pieredzēsiet mazāk atbilstošu saturu/reklāmas, kas ir piemērots jūsu interesēm.