Filtrs
Cena no 13.25 €
līdz 29.50 €
Krāsa:
Euroflizes.lv kvarca vinila flīžu kolekcija ir novatorisks grīdas seguma risinājums, kas paredzēts teju jebkurai telpai, stāvoklim un zonai. Šīs flīzes, kas izgatavotas no cietā polimēra kodola (SPC), ir ideāli piemērotas nelīdzenām virsmām, piemēram, vecām flīžu grīdām un raupjām tekstūrām, jo kvarca vinila flīzes neietekmē mitrums un arī lielāks ūdens daudzums. Tas padara vinila segumu piemērotu sabiedriskām un komerciālām telpām. Pamatmateriāls padara tās par lielisku izvēli vannas istabām, virtuvēm, kā arī dzīvojamām istabām un guļamistabām.

SPC vinila antibakteriālais pārklājums nodrošina tīrību un virsmas higiēnu. Šīs flīzes ir īpaši labi piemērotas apsildāmām grīdām, jo tām ir stabila paneļu forma, kuru siltums neietekmē. Nodrošinot bezšuvju grīdas seguma risinājumu mājām un dzīvokļiem, ļaujot uzstādīt tās bez izplešanās šuvēm vai profiliem līdz 15,24 metriem jebkurā virzienā. Galvenā SPC vinila iezīme ir tā integrētais skaņu slāpējošais slānis paneļu apakšpusē, kas novērš vajadzību pēc īpašiem apakšklājiem.

SPC vinila uzstādīšanas process ir vienkāršs, jo mūsu vinila flīzēm ir CLICK savienojuma sistēma. 100% mitruma izturība, videi draudzīgi materiāli un augsta nodilumizturība.

Pieejamie izmēri ir 180x1230, 177,8x1219,2 un 180x1220 mm, kas piedāvā daudzpusību dažādām telpas prasībām vai nu tā ir dzīvojamā māja vai komerctelpas ar lielu apmeklētāju plūsmu.